Translate

O mnie...

Witam

Intencją powstania tego bloga jest wsparcie chorego na Leśniowskiego-Crohna Adama oraz jego rodziny. Choroba Crohna jest ciężka w przebiegu oraz niezwykle podstępna (należy do grupy Nieswoistych Zapaleń Jelit – NZJ, IBD). Jest też chorobą przewlekłą, niosącą za sobą wiele ograniczeń, a przy tym kosztowną. Wszystko to sprawia, iż chory (zwłaszcza młody człowiek) także w aspekcie społecznym jest osobą niepełnosprawną – często w związku z zażywanymi lekami musi być izolowany, aby chronić swoje zdrowie.

Przekaż 1% podatku z PIT na leczenie Crohna                 Windows na medal...                 Adam chory na Crohna                 DosBoxGame                 Serwis NZJelita                 Instrukcja 1% z PIT (pdf)                     Jak łatwo podarować 1% podatku na OPP                 TechWinPatrol by >ServuS<                 Przebieg leczenia choroby Crohna u dziecka

Moim celem jest przyciągnięcie szerokiej rzeszy internautów, a przez to popularyzacja choroby Leśniowskiego-Crohna a więc i pomoc mojemu młodemu przyjacielowi. Wierzę, iż odpowiednie działania obserwatorów tego bloga wesprą leczenie chorych na NZJ w tym chorego Adama.

Mam nadzieję, że informacje przygotowane przeze mnie na tym blogu okażą się pomocne Tobie i że sam postanowisz pomóc temu chłopcu w najodpowiedniejszy sposób:


 odpisując 1% podatku na OPP (podczas rozliczania się PIT z Urzędem Skarbowym)

-  przekazując adres Strony Adasia swoim przyjaciołom

-  umieszczając link do Strony Adasia na swoim blogu, forum czy WWW

W imieniu chorego Adama oraz rodziny dziękuję za okazaną życzliwość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz